Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

Beck Yönelimli Kognitif Terapinin

Anksiyete Tedavisinde Uygulanması Workshop

 

  1. EMEL STROUP, ABPP, ACT

(Academy Of Cognitive Therapy Eğitmeni)

 

5 – 6 Ocak 2019

(12 saat)

* Bu workshop, Kognitif Terapi Workshop Sertifika Programı’nın üçüncü aşaması olup, programdan bağımsız olarak da alınabilir.

 

    ** Workshopların sırayla alınması bir koşul olmamakla birlikte en yüksek düzeyde verimin sağlanması açısından önemlidir. Sadece OKB’de ERP (Maruz Bırakarak Tepki Önleme) workshopına katılmak için sertifika programının dördüncü aşamasıolan OKB workshopunu önceden alma zorunluluğu vardır.

 

   *** Katılımcıların sertifika alabilmeleri için programa başladıktan sonra maksimum 2 yıl içerisinde (2 workshop dönemi) tüm workshopları tamamlamaları gerekmektedir.

 

WORKSHOP HEDEFLERİ

 

* Anksiyete Bozuklukları kategorisinde yer alan bazı bozukluklara göre Kognitif Terapi Modeli ve Formülasyonunun adaptasyonu

* Anksiyete Bozukluklarında uygulanan bazı Kognitif Terapi teknikleri ve bunların pratiğe aktarımı

* Anksiyete Bozukluklarında kullanılan ev çalışmalarının önemi ve kullanımı

**Bu workshop Anksiyete Bozukluklarının altındaki Panik Bozukluk, Agorafobi, Yaygın Anksiyete Bozukluğu ve Sosyal Fobi’yi içermektedir.

ÖNKOŞUL: Psikologlar, Psikiyatristler, Psikiyatri Hemşireleri, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik mezunları

 

Dr. Stroup’un düzenlediği bu workshoplar, içerik bakımından Academy of Cognitive Therapy (ACT) sertifika programına birebir uyumludur. Bu workshoplar, Academy of Cognitive Therapy (ACT) sertifika programına hazırlık sürecine destek olmaktadır. ACT`nin belirlediği koşullar için; www.academyofct.org sayfasını ziyaret ediniz.

 

Workshopa katılmak için :

1 Ocak 2019 (Son kayıt günü) tarihine kadar www.cbtistanbul.com web sitesine girerek workshoplar bölümünden başvuru formunu doldurduktan sonra kayıt ve ödeme bilgileri için Neo İletişim- Nur Erdamar Kasar’a 0532 785 98 05 numaralı  telefondan veya [email protected] / [email protected]

adreslerinden ulaşarak ödeme talimatını alabilirsiniz.

 

*Ödeme yapmadan önce kontenjanın durumu ile ilgili telefondan bilgi alabilirsiniz.

 

*Eğer kontenjan dolmuş ise bir sonraki eğitim için veya bu eğitimin yedek listesinde olmak için isminizi, e-mail adresinizi ve size ulaşabileceğimiz numaraları verebilirsiniz.

 

İptal Durumunda:

* Ödeme yapıldıktan sonra, yapılan iptallerin mail yolu ile [email protected] veya [email protected] adresine bildirilmesinin ardından workshop bedelinin % 50’si, workshop sonrası katılımcıya iade edilecektir.

* *28 Aralık 2018 tarihinden sonra yapılan iptallerde geri ödeme yapılmayacaktır.

 

ÜCRET: 890  TL + KDV =  1.050 TL

Eğitim Saati : 10:00 – 17:00

Eğitim Yeri : Elite World Hotel, Talimhane – Taksim – İST

(Eğitim yeri değişikliği gündeme geldiğinde katılımcılara önceden bilgi verilecektir.)

 

Tüm workshop saatlerini eksiksiz dolduran katılımcılara ” Katılım Belgesi ” verilecektir.

 

 Dr. Emel Stroup, Amerikan Profesyonel Psikoloji Kurulu tarafından (American Board of Professional Psychology, ABPP) belgeli klinik psikologdur. Prestijli bir kuruluş olan Academy of Cognitive Therapy (ACT)’nin Fellow üyesidir ve CBT Trainer/Consultant olarak sertifiye edilmiştir.  http://goo.gl/cb8hLt

 

Bunun yanında ACT’nin uluslararası değerlendirme komitesinde de yer almaktadır. Kaliforniya Psikoloji Kurulu (California of Board of Psychology)’nun ön koşullarını tamamlayarak lisans almaya hak kazanmıştır. 2013 yılında yayınlanmış olan DSM-5 Tanı Ölçütleri El Kitabı’nın dünya çapında test edilmesi projesinde tanı ve teşhise yönelik alan çalışmaları yapan klinisyenlerden biridir. Aynı zamanda European Federation of Psychologists’ Associations (EFPA) Psikoterapi Uzmanı olan Dr. Stroup, Klinik Psikoloji doktorasını Alliant International Üniversitesi`nde tamamlamıştır. CBTiSTANBUL bünyesinde klinik psikoloji ve Kognitif Terapi alanında süpervizyon, workshop, seminer ve konsültasyon vermektedir. Ayrıca, Okan Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programı’nda ve Doktora Programı’nda öğretim üyeliği yapmıştır.

Dr. Stroup ve Kognitif Terapi hakkında daha geniş bilgi ve başvuru için; www.cbtistanbul.com

Saygılarımla,

Psk.Deniz Küçükaksu

Paylaş:
Paylaş: