Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

Bilişsel Davranışçı Terapi Temel Eğitim Programı

(I. Modül) 23 Mart- 8 Eylül 2019

POEM Psikoloj ve Bilişsel Davranışçı Psikoterapiler Derneği işbirliği ile düzenlenen Bilişsel Davranışçı Terapi Temel Eğitimi (1.Modül) 23 Mart 2019 Cumartesi günü İstanbul’da başlayacaktır. Prof. Dr. Hakan Türkçapar koordinatörlüğünde Prof. Dr. Aslıhan Dönmez ve Doç. Dr. Kadir Özdel tarafından verilecek olan programın içerik ve süresi Bilişsel Davranışçı Psikoterapiler Derneği, European Association for Behavioral and Cognitive Therapy (EABCT) ve Academy of Cognitive Therapy (ACT)’nin kuramsal eğitim programlarına uygun şekilde hazırlanmıştır.

Süre ve Katılım Koşulları;

Kurs ruh sağlığı alanında çalışan ve psikoterapi hizmeti üreten profesyonellerin katılımına açıktır. 7 oturumdan oluşan 50 saatlik Eğitim Programı ayda 1 gün Cumartesi veya Pazar günleri düzenlenecektir.

Eğitim sonunda katılımcılara 50 saat alınan eğitime ilişkin katılım  belgesi verilecektir. Teori Eğitimi ardından programa, ‘Beceri Eğitimi ve Süpervizyon Eğitimi’ ile devam edilecektir.

Kayıt;

Katılımcıların linkte yer alan ön kayıtformunu doldurmaları gerekmektedir.

Ön kayıt formu için tıklayınız: Önkayıt Formu

Eğitim hakkında detaylı bilgiye [email protected] adresine mail göndererek veya 0549 3105630 nolu hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Ön kayıtlar, kayıt ücretinin ödemesiyle kesinleştirilecektir.

Paylaş:
Paylaş: