Sık Sorulan Sorular

PsikoAlan email listesine üy olmak için https://lists.psiko-alan.com/mailman/listinfo/liste sayfasını ziyaret ediniz. Email adresinizi ve isteğe bağlı şifrenizi girerek “Üye Yap” butonuna basınız. Email adresinize gelen doğrulama mesajına cevap verdikten ve admin onayından sonra üyeliğiniz başlayacaktır.

İkinci yöntem; [email protected] adresine boş bir email gönderiniz. Email adresinize gelen doğrulama mesajına cevap verdikten ve admin onayından sonra üyeliğiniz başlayacaktır.

***

Tüm liste üyelerine bir mesaj göndermek için [email protected] adresine bir e-posta atınız. Moderatörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra listede yayınlanacaktır.

Liste üyeliğinden ayrılmak için https://lists.psiko-alan.com/mailman/listinfo/liste sayfasını ziyaret ediniz. Email adresinizi yazıp “Listeden çık veya seçeneklerimi düzenle” butonuna basınız. Email adresinize gelen doğrulama mesajına cevap verdikten sonra listeden ayrılmış olacaksınız.

***

Liste arşivlerine ulaşmak için email ve şifrenizi https://lists.psiko-alan.com/mailman/private/liste/ sayfasındaki alanlara yazınız. Nisan 2020 yılından itibaren gönderilen bütün emaillere ulaşmış olacaksınız.

***

Liste arşivlerine ulaşmak ve listedeki profil ayarlarınızı düzenlemek için email ve şifrenizi bilmelisiniz. https://lists.psiko-alan.com/mailman/private/liste/ sayfasını ziyaret edip email adresinizi yazdıktan sonra “Remind” butonuna basınız. Email adresinize otomatik olarak üretilmiş bir şifre gelecektir.

***

Değerli Liste Üyeleri,

Psiko-alan’ın yeni listesine yahoo mail adresleriyle kayıt olan bazı üyelerimizin mail/e-posta alamadıklarına dair geribildirimler alıyoruz. Sorun şundan kaynaklanıyor; eğer listeye üye olanlar e-postalarına düzenli olarak bakmaz veya spam kutusuna düşen postalarını gelen kutusuna almazlarsa “domain” listeden gelen tüm e-postaları bloke ediyor. Blokaj birkaç saatten birkaç güne dek sürebiliyor.

yahoo uzantılı mail kullanan yeni liste üyelerimize maillerini düzenli takip etmelerini veya mümkünse yahoo harici e-posta adreslerini grup üyeliğinde kullanmalarını öneriyoruz.