Dans/Hareket Terapisine Giriş ve Tanışma Eğitimi

DANS/HAREKET TERAPİSİNE GİRİŞ VE TANIŞMA EĞİTİMİ
27-28 ŞUBAT 2021

Eğitim Liderleri : CEMİLE TOSKA | AYTÜL HASALTUN

Sanat Psikoterapileri Derneği Dans Hareket Terapisi Çalışma Birimi tarafından tasarlanan “Dans ve Hareket Terapisiyle Tanışma Eğitimi” 6 saatlik uygulamalı program, bilimsel bir psikoterapi yöntemi olarak Dans ve Hareket Terapisinin tanımı, tarihçesi, etik, ülkemizdeki ve yurtdışındaki uygulama alanlarını tanımak amacıyla geliştirilmiştir. 27/28 Şubat tarihlerinde bir hafta sonu olmak üzere saat 11:00-14:00 arası zoom uygulaması üzerinden her bir oturum 3 saat sürecek olup toplam eğitim süresi 6 saattir. Katılım için gerekli olan malzeme ve koşullar kayıt esnasında bildirilecektir.

Kimler Katılabilir?
Dans hareket terapisine ilgi duyan tüm katılımcılara açıktır.

Neler Öğreneceğim?
Bu çalışma ile beden ve zihnin ayrılmaz bir bütün olduğu prensibine dayanan dans hareket terapisinin işleyişine dair temel bilgiler edinmenin yanı sıra, bedenle temasa geçerek zihin/ beden bütünselliğine dair bir deneyim yaşatmak amaçlanmaktadır.

Başvuru, Kayıt ve Ücretlendirme:
Kayıt için e-başvuru formunu doldurmanız ve özgeçmişiniz ile
[email protected] adresine iletmeniz gerekmektedir.

Eğitim bedeli 400 TL dir. Asil üye indirimi %20, Fahri üye indirimi %10’dur. Kontenjan sınırlıdır. Kayıtlar, başvuru öncelik sırasına göre yapılacaktır. Derneğimizin tüm eğitimlerinde sınırlı sayıda % 50 burslu kontenjanımız bulunmaktadır. Burs için son başvuru tarihi 5 Şubattır.

Başvuru için Tıklayınız.

Sanat Psikoterapileri Derneği
Sanat Psikoterapileri Derneği E-bülteni’ne üye misiniz? Üye olmak için tıklayınız.
 
Sanat Psikoterapileri Derneği 
 
Sanat Psikoterapileri Derneği asil üyelerimize 2021 üyelik aidatlarını hatırlatırız.
 
Not: Sanat Psikoterapi Derneği fahri üyeleri eğitim programlarına %10, asil üyeleri ise %20 indirim ile katılabilmektedir.

Tarih

27 - 28 Şub 2021

Zaman

11:00 - 14:00

Maliyet

400₺

Yer

Zoom